Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najodpowiedniejsze środki na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca Polecane portale Polecne i promocje Prasówki Warto przeczytać

Najłatwiejsze środki na powiększanie ust! O dużych ustach marzy każda osoba. Bynajmniej nie wszystkie natura obdarzyła tak jasnymi i doskonałymi ustami, jakimi że się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie zależy wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd i szukamy sposobów, aby oddać to, co dała nam matka matura. Dzisiaj można naprawić lub wspomóc naturę wybierając zabiegi na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To pewnie skuteczniejsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to właśnie doskonale znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować czysty i czysty styl. To dzięki niej potrafimy „cofnąć czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd bądź same naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Jeszcze w sukcesie ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej komunikuje się częściej o modelowaniu ust, jakie potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w sposobach na powiększanie ust pisanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii plastycznej stanowi wtedy, że potrafimy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten pozwala w nieświadom sposób wymodelować usta i zdecydowanie je wypełnić, przez co poprawie idzie nie właśnie ich wzór czy wielkość, ale i koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem braku jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust natomiast ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie powstający w postaci kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wzoru i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej jest znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat kierowany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu ogranicza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W wyniku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeżeli tak się zdarzy, to świadczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To druga możliwość na zwiększenie ust, która również liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem a efekty widoczne są dopiero po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Więc jeżeli pragnie Ciż na szybkim efekcie, kwas hialuronowy ujawnia się być lepszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną możliwością dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest niezależny tłuszcz pacjentki albo i kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg zdaje się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli należy o powiększanie ust. Co dużo, zabiegi te korzystają coraz większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments